top of page

Wie is wie

contextbegeleiding

TEAM

CB

Contextbegeleiding (CB) ondersteunt gezinnen met kinderen (0 - 25 jaar) die moeilijkheden ervaren op vlak van opvoeding of communicatie in het gezin. Deze problemen worden vaak beïnvloed door moeilijkheden op andere domeinen zoals financieel, huisvesting, relaties, sociaal,…

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be

Juva Weemeeuw: juva.weemeeuw@ambervzw.be

Nathalie Luyckx: nathalie.luyckx@ambervzw.be

Marie Van Hoorick: marie.van.hoorick@ambervzw.be

Caro Van den Broeck: Caro.Van.den.Broeck@ambervzw.be

Maykin Muyldermans: maykin.muyldermans@ambervzw.be

brughuis bank.jfif

TEAM

Het brughuis

Het brughuis biedt ‘gewone’ ondersteuning en betrokkenheid voor en door jongeren en door de vaste huiscoach. De focus ligt op het stimuleren van de eigen autonomie en verantwoordelijkheid van de jongvolwassenen, rekening houdend met ieders kwetsbaarheid.

Coördinator inhoudelijke werking het brughuis:

Sarah Polfliet: Sarah@brughuis.org

Riet Putteneers: riet@brughuis.org

Meer informatie over het Brughuis via www.brughuis.org

cbaw

TEAM

CBAW

De begeleiders van CBAW(+) ondersteunen jongeren tussen 17 en 25 jaar die omwille van hun situatie  zelfstandig (gaan) wonen, waar mogelijk en bij voorkeur in verbinding met zijn netwerk

Koen Hellinckx: koen.hellinckx@ambervzw.be

Thomas Nijs: thomas.nijs@ambervzw.be

Simon Houthuys: simon.houthuys@ambervzw.be

Jasper Wolfs: jasper.wolfs@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Marjolein Van den Berghe: marjolein.van.den.berghe@ambervzw.be

conflicthantering

TEAM

Contflicthantering

Deze module kan afzonderlijk worden ingezet of ter ondersteuning van een lopend jeugdhulpverleningstraject, zodat deze zijn eigen focus kan behouden.

coördinator

Jona Ausloos: jona.ausloos@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be
Anne Broere: anne.broere@ambervzw.be 

Team Administratie

TEAM

Administratie

Heeft u een admistratieve vraag? Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen met één van onderstaande medewerkers. Zij zullen u graag verder helpen.

Image by Headway

Raad van bestuur

Koen Del Martino, Jeannine Engelbosch (secretaris), Henri Homblé, Jan Michiels, Cindy Penninck, Rony Timmermans (voorzitter), Renaat Van Der Stock

Waarnemende leden: Marleen Lemmens, Hanne Vandenbroucke

Image by Charles Deluvio

TEAM

Overleg beleid

Inhoudelijk coördinator, Anne Broere anne.broere@ambervzw.be

Organisatorisch coördinator, Jona Ausloos

jona.ausloos@ambervzw.be

Administratief coördinator, Hanne Vandenbroucke

hanne.vandenbroucke@ambervzw.be

Directie, Marleen Lemmens

marleen.lemmens@ambervzw.be

Image by Headway

Algemene Vergadering

Ine Helsen, Johan Mommaerts, Davy Nijs, Ria Van Laer, Kris Nelen, Tine Sinnaeve (beschermend lid) en de leden van de Raad van Bestuur.

CB en CBAW
conflicthantering +Brughuis
Administratie + overleg beleid
Algemene vergadering +RVB
  • Facebook
bottom of page