Wie is wie

TEAM

CB

Contextbegeleiding (CB) ondersteunt gezinnen met kinderen (0 - 25 jaar) die moeilijkheden ervaren op vlak van opvoeding of communicatie in het gezin. Deze problemen worden vaak beïnvloed door moeilijkheden op andere domeinen zoals financieel, huisvesting, relaties, sociaal,…

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Elke Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

Hanne Verbruggen: hanne.verbruggen@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Charlotte Luyckx: charlotte.luyckx@ambervzw.be

Hanne Desmet: hanne.desmet@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be

Juva Weemeeuw: juva.weemeeuw@ambervzw.be

TEAM

CBAW

De begeleiders van CBAW(+) ondersteunen jongeren tussen 17 en 25 jaar die omwille van hun situatie  zelfstandig (gaan) wonen, waar mogelijk en bij voorkeur in verbinding met zijn netwerk

TEAM

Contflicthantering

Deze module kan worden ingezet ter ondersteuning van een lopend jeugdhulpverleningstraject, zodat deze zijn eigen focus kan behouden.

coördinator

Hanne Verbruggen: hanne.verbruggen@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be
Elke.Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

TEAM

Administratie

Heeft u een admistratieve vraag? Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen met één van onderstaande medewerkers. Zij zullen u graag verder helpen.

Wim Loeckx: wim.loeckx@ambervzw.be

Hilde Van de Cauter: hilde.van.de.cauter@ambervzw.be

Monique Moerenhout: monique.moerenhout@ambervzw.be

Marleen Keymolen: marleen.keymolen@ambervzw.be

TEAM

Overleg beleid

Inhoudelijk coördinator, Anne Broere anne.broere@ambervzw.be

Organisatorisch coördinator, Jona Ausloos

jona.ausloos@ambervzw.be

Administratief coördinator, Hanne Vandenbroucke

hanne.vandenbroucke@ambervzw.be

Directie, Marleen Lemmens

marleen.lemmens@ambervzw.be

Raad van bestuur

Jeannine Engelbosch, Henri Homblé, Jan Michiels, Cindy Penninck, Rony Timmermans (voorzitter), Jos Vrebosch (secretaris)

Waarnemende leden: Marleen Lemmens, Hanne Vandenbroucke

Ine Helsen, Johan Mommaerts, Davy Nijs, Ria Van Laer, Kris Nelen, Tine Sinnaeve (beschermend lid) en de leden van de Raad van Bestuur.

Algemene vergadering

 
 
 
 

Amber is tijdens de kantooruren dagelijks bereikbaar via telefoonpermanentie van 9u tot 12.30u en van 13u tot 15u.’s Avonds of tijdens het weekend kan je een bericht achterlaten op het antwoordapparaat. Tijdens de schoolvakanties is er enkel in de voormiddag telefoonpermanentie.

Tiensesteenweg 88,

3360 Korbeek-Lo
 

tel. 016/23 50 94
www.ambervzw.be

info@ambervzw.be

©2020 Amber vzw.     Privacyverklaring     Klachtenprocedure

  • Facebook
logo amber vzw