Wie is wie

contextbegeleiding

TEAM

CB

Contextbegeleiding (CB) ondersteunt gezinnen met kinderen (0 - 25 jaar) die moeilijkheden ervaren op vlak van opvoeding of communicatie in het gezin. Deze problemen worden vaak beïnvloed door moeilijkheden op andere domeinen zoals financieel, huisvesting, relaties, sociaal,…

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Elke Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

Hanne Verbruggen: hanne.verbruggen@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Charlotte Luyckx: charlotte.luyckx@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be

Juva Weemeeuw: juva.weemeeuw@ambervzw.be

Nathalie Luyckx: nathalie.luyckx@ambervzw.be

cbaw

TEAM

CBAW

De begeleiders van CBAW(+) ondersteunen jongeren tussen 17 en 25 jaar die omwille van hun situatie  zelfstandig (gaan) wonen, waar mogelijk en bij voorkeur in verbinding met zijn netwerk

Koen Hellinckx: koen.hellinckx@ambervzw.be

Sarah Polfliet: sarah.polfliet@ambervzw.be

Naomi Elen: naomi.elen@ambervzw.be

Thomas Nijs: thomas.nijs@ambervzw.be

Simon Houthuys: simon.houthuys@ambervzw.be

Jasper Wolfs: jasper.wolfs@ambervzw.be

conflicthantering

TEAM

Contflicthantering

Deze module kan worden ingezet ter ondersteuning van een lopend jeugdhulpverleningstraject, zodat deze zijn eigen focus kan behouden.

coördinator

Hanne Verbruggen: hanne.verbruggen@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be
Elke.Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

Team Administratie

TEAM

Administratie

Heeft u een admistratieve vraag? Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen met één van onderstaande medewerkers. Zij zullen u graag verder helpen.

Wim Loeckx: wim.loeckx@ambervzw.be

Hilde Van de Cauter: hilde.van.de.cauter@ambervzw.be

Monique Moerenhout: monique.moerenhout@ambervzw.be

Marleen Keymolen: marleen.keymolen@ambervzw.be

Image by Charles Deluvio

TEAM

Overleg beleid

Inhoudelijk coördinator, Anne Broere anne.broere@ambervzw.be

Organisatorisch coördinator, Jona Ausloos

jona.ausloos@ambervzw.be

Administratief coördinator, Hanne Vandenbroucke

hanne.vandenbroucke@ambervzw.be

Directie, Marleen Lemmens

marleen.lemmens@ambervzw.be

Image by Headway

Raad van bestuur

Jeannine Engelbosch, Henri Homblé, Jan Michiels, Cindy Penninck, Rony Timmermans (voorzitter), Jos Vrebosch (secretaris)

Waarnemende leden: Marleen Lemmens, Hanne Vandenbroucke

Ine Helsen, Johan Mommaerts, Davy Nijs, Ria Van Laer, Kris Nelen, Tine Sinnaeve (beschermend lid) en de leden van de Raad van Bestuur.

Algemene vergadering

 
 
 
 
  • Facebook