top of page

Wie is wie

contextbegeleiding

TEAM

CB

Contextbegeleiding (CB) ondersteunt gezinnen met kinderen (0 - 25 jaar) die moeilijkheden ervaren op vlak van opvoeding of communicatie in het gezin. Deze problemen worden vaak beïnvloed door moeilijkheden op andere domeinen zoals financieel, huisvesting, relaties, sociaal,…

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Elke Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be

Juva Weemeeuw: juva.weemeeuw@ambervzw.be

Nathalie Luyckx: nathalie.luyckx@ambervzw.be

Ivo De Henau: ivo.de.henau@ambervzw.be

Marie Van Hoorick: marie.van.hoorick@ambervzw.be

Caro Van den Broeck: Caro Van.den.Broeck@ambervzw.be

cbaw

TEAM

CBAW

De begeleiders van CBAW(+) ondersteunen jongeren tussen 17 en 25 jaar die omwille van hun situatie  zelfstandig (gaan) wonen, waar mogelijk en bij voorkeur in verbinding met zijn netwerk

Koen Hellinckx: koen.hellinckx@ambervzw.be

Sarah Polfliet: sarah.polfliet@ambervzw.be

Thomas Nijs: thomas.nijs@ambervzw.be

Simon Houthuys: simon.houthuys@ambervzw.be

Jasper Wolfs: jasper.wolfs@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

conflicthantering

TEAM

Contflicthantering

Deze module kan afzonderlijk worden ingezet of ter ondersteuning van een lopend jeugdhulpverleningstraject, zodat deze zijn eigen focus kan behouden.

coördinator

Jona Ausloos: jona.ausloos@ambervzw.be

Laura Janssens: laura.janssens@ambervzw.be

Patrice Dewolf: patrice.dewolf@ambervzw.be

Barbara Beelen: barbara.beelen@ambervzw.be
Elke.Adriaens: elke.adriaens@ambervzw.be

Team Administratie

TEAM

Administratie

Heeft u een admistratieve vraag? Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen met één van onderstaande medewerkers. Zij zullen u graag verder helpen.

Wim Loeckx: wim.loeckx@ambervzw.be

Hilde Van de Cauter: hilde.van.de.cauter@ambervzw.be

Monique Moerenhout: monique.moerenhout@ambervzw.be

Marleen Keymolen: marleen.keymolen@ambervzw.be

Image by Charles Deluvio

TEAM

Overleg beleid

Inhoudelijk coördinator, Anne Broere anne.broere@ambervzw.be

Organisatorisch coördinator, Jona Ausloos

jona.ausloos@ambervzw.be

Administratief coördinator, Hanne Vandenbroucke

hanne.vandenbroucke@ambervzw.be

Directie, Marleen Lemmens

marleen.lemmens@ambervzw.be

Image by Headway

Raad van bestuur

Koen Del Martino, Jeannine Engelbosch (secretaris), Henri Homblé, Jan Michiels, Cindy Penninck, Rony Timmermans (voorzitter), Renaat Van Der Stock

Waarnemende leden: Marleen Lemmens, Hanne Vandenbroucke

Ine Helsen, Johan Mommaerts, Davy Nijs, Ria Van Laer, Kris Nelen, Tine Sinnaeve (beschermend lid) en de leden van de Raad van Bestuur.

Algemene vergadering

CB en CBAW
conflicthantering en administratie
overleg beleid + raad van bestuur
Algemene vergadering
  • Facebook
bottom of page